Samsung GALAXY NOTE 7 EDGE Birinci Sınıf Replika Üründür. Kore Üretimidir ve Görsel olarak orjinaliyle birebir aynıdır bakıldığında ayırt etmek mümkün değildir. Ürün size sıfır kutusunda ve jelatinli olarak gönderilmektedir. Ürünlerimiz Garanti Belgesi ile birlikte gönderilmektedir. Ürünlerimizde 10 Gün deneme süresi ve 2 Yıl İmei Garantisi bulunmaktadır.

HTC ONE M9 Kesinlikle Orjinal Üründür. Kore Üretimi değildir.Ürün size sıfır kutusunda ve jelatinli olarak gönderilmektedir. Ürünlerimiz Garanti Belgesi ile birlikte gönderilmektedir. Ürünlerimizde 10 Gün deneme süresi ve 2 Yıl İmei Garantisi bulunmaktadır.

HTC ONE M8 Kesinlikle Orjinal Üründür. Kore Üretimi değildir.Ürün size sıfır kutusunda ve jelatinli olarak gönderilmektedir. Ürünlerimiz Garanti Belgesi ile birlikte gönderilmektedir. Ürünlerimizde 10 Gün deneme süresi ve 2 Yıl İmei Garantisi bulunmaktadır.

Galaxy S7

499 TL

Samsung GALAXY S7 Birinci Sınıf Replika Üründür. Kore Üretimidir ve Görsel olarak orjinaliyle birebir aynıdır bakıldığında ayırt etmek mümkün değildir. Ürün size sıfır kutusunda ve jelatinli olarak gönderilmektedir. Ürünlerimiz Garanti Belgesi ile birlikte gönderilmektedir. Ürünlerimizde 10 Gün deneme süresi ve 2 Yıl İmei Garantisi bulunmaktadır.

Orjinal G4

1149 TL

G4 Kesinlikle Orjinal Üründür. Kore Üretimi değildir.Ürün size sıfır kutusunda ve jelatinli olarak gönderilmektedir. Ürünlerimiz Garanti Belgesi ile birlikte gönderilmektedir. Ürünlerimizde 10 Gün deneme süresi ve 2 Yıl İmei Garantisi bulunmaktadır.

Orjinal G3

749 TL

G3 Kesinlikle Orjinal Üründür. Kore Üretimi değildir.Ürün size sıfır kutusunda ve jelatinli olarak gönderilmektedir. Ürünlerimiz Garanti Belgesi ile birlikte gönderilmektedir. Ürünlerimizde 10 Gün deneme süresi ve 2 Yıl İmei Garantisi bulunmaktadır.

G4 Birinci Sınıf Replika Üründür. Kore Üretimidir ve Görsel olarak orjinaliyle birebir aynıdır bakıldığında ayırt etmek mümkün değildir. Ürün size sıfır kutusunda ve jelatinli olarak gönderilmektedir. Ürünlerimiz Garanti Belgesi ile birlikte gönderilmektedir. Ürünlerimizde 10 Gün deneme süresi ve 2 Yıl İmei Garantisi bulunmaktadır.

İPHONE 6S

569 TL

IPHONE 6S Birinci Sınıf Replika Üründür. Kore Üretimidir ve Görsel olarak orjinaliyle birebir aynıdır bakıldığında ayırt etmek mümkün değildir. Ürün size sıfır kutusunda ve jelatinli olarak gönderilmektedir. Ürünlerimiz Garanti Belgesi ile birlikte gönderilmektedir. Ürünlerimizde 10 Gün deneme süresi ve 2 Yıl İmei Garantisi bulunmaktadır.

Galaxy Note 5

599 TL

Galaxy Note 5 Birinci Sınıf Replika Üründür. Kore Üretimidir ve Görsel olarak orjinaliyle birebir aynıdır bakıldığında ayırt etmek mümkün değildir. Ürün size sıfır kutusunda ve jelatinli olarak gönderilmektedir. Ürünlerimiz Garanti Belgesi ile birlikte gönderilmektedir. Ürünlerimizde 10 Gün deneme süresi ve 2 Yıl İmei Garantisi bulunmaktadır.

G3 Birinci Sınıf Replika Üründür. Kore Üretimidir ve Görsel olarak orjinaliyle birebir aynıdır bakıldığında ayırt etmek mümkün değildir. Ürün size sıfır kutusunda ve jelatinli olarak gönderilmektedir. Ürünlerimiz Garanti Belgesi ile birlikte gönderilmektedir. Ürünlerimizde 10 Gün deneme süresi ve 2 Yıl İmei Garantisi bulunmaktadır.